Kimdir?
Kimdir? 19 Jun 2019
1

Bir sonraki

Soğuk Hava Eklem Ağrılarına Neden Olur Mu? Dr. Metin Mutlu
20 Jun 2019
Soğuk Hava Eklem Ağrılarına Neden Olur Mu? Dr. Metin Mutlu
İnternete Sor? · 4 izlenme

Metin Akpınar Kimdir?

4 izlenme
Kategori Kim?

Önemli Bilgi: Bu video özgün bir videodur. Tüm hakları Kimdir ve Nerelidir adlı kanala aittir. Kimdir ve Nerelidir adlı YouTube kanalımda yayınladığım bu videolar birebir yaptığım görüşmeler, röportajlar ya da araştırma sonucu elde ettiğim bilgilerden derleyerek hazırladığım özgün ve tarafsız videolardır. Herhangi bir şikayet ve istek durumunda kimdirvenerelidir@gmail.com e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Metin Akpınar Kimdir ve Nerelidir? 2 Kasım 1941'de İstanbul
Aksaray'da doğdu. Anne: Nadide Akpınar / Ev hanımıydı. Baba: Mustafa Akpınar / Kimyaevinde şefti.
Boy: 177 cm
Kilo: 125-130
Göz: Kahverengi
Burç: Akrep
''Bir ara Sumo güreşçisi gibiydim'' diyor. 154 kiloydu. ''25 kilo verdim daha da vereceğiz inşallah'' diyor. Anne tarafından kabadayı çokmuş. Annesi engel olması kabadayı olacakmış. Metin Akpınar
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Edebiyat Fakültesi'nden mezun oldu. 1961’de Eşi Göksel Özdoğdu ile evlendi. Kendi tercihleriyle çocuk yapmamışlar. Metin Akpınar Diyeti hiç sevmez. ''Yemek yapmakta karımdan daha iyiyimdir'' diyor. Zeytinyağlı dolması ünlü. ''Osmanlı mutfağından bütün yemekleri yaparım'' diyor. Metin Akpınar'ın Kuru fasülyesi nefismiş; Çünkü kaburgayla yaparmış. İlk filmi: Tatlı Dillim / 1972. Zeki Alasya ile iyi bir ikili oldular. Metin Akpınar En son 2018'de ''Kafalar Karışık'' filminde oynadı.
6 TV dizisinde oynadı
- Aşk Laftan Anlamaz
- Aşkın Halleri
- Papatyam
- Çat Kapı
- Yerim Seni
- Hastane

Sosyal medyada Müjdat Gezen ve Metin Akpınar ne dedi, sözleri neler, videoda ne söyleyince Recep Tayyip Erdoğan cevap verdi merak konusu oldu. Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında soruşturma açıldı. Halk tv videosu gündem konusu oldu.

Metin Akpınar Kimdir ve Nerelidir adlı videomuzu izledikten sonra Kimdir ve Nerelidir adlı kanalımıza abone olmayı unutmayın.... #kimdirvenerelidir
Genelde Kullanılan Kaynaklar:
(cnnturk.com)
(sozcu.com)
(takvim.com.tr)
(hurriyet.com.tr)
(posta.com.tr)
(star.com.tr)
(wikipedia)
(unluboylari.com)
(sabah.com.tr)
(milliyet.com.tr)
(akşam.com.tr)

Daha fazla göster
0 Yorum sort sıralama

Facebook Yorumları

Bir sonraki

Soğuk Hava Eklem Ağrılarına Neden Olur Mu? Dr. Metin Mutlu
20 Jun 2019
Soğuk Hava Eklem Ağrılarına Neden Olur Mu? Dr. Metin Mutlu
İnternete Sor? · 4 izlenme